Tiszaparti Római Katolikus

Általános Iskola és Gimnázium

Get Adobe Flash player

Látogatóink

Ma 4

Tegnap 107

A héten 4

A hónapban 2973

Összesen 313363

6 vendég és 0 tag van jelen

 

 

 

 

Kézilabda Diákolimpia országos döntő

13. helyezés

Csapat tagjai:

Bozsik Adrián, Keresztesi Zoltán, Kudrjacev Tamás, Loőrincz Bence, Nagy Adrián, Nemes Örs, Pál Erik, Papp Zétény, Szabó Ruszlán Ákos, Urbán Lázár

 


     

 


 


 


Pethő Kinga, iskolánk 12.g osztályos tanulója Szolnok Város Ifjúsági Díja elismerésben részesült, melyet 2022. március 15-én a városi ünnepségen Szalay Ferenc polgármester úr adott át neki.

Sok szeretettel gratulálunk!

 


 

Megyei Kézilabda Diákolimpia

 

I. helyezés

 

Csapat tagjai:

Bozsik Adrián, Cseh Alex, Kudrjacev Tamás, Lovrity Ákos, Nagy Adrián, Nemes Örs, Pál Erik, Papp Zétény, Pinto Mario Alfredo, Simon Donát, Szabados Richárd

 


Városi Röplabda 4. Korcsoportos

Fiú Diákolimpia

 

2. helyezés

 

Csapat tagjai:

Moldvay Csanád, Kató Tamás, Molnár Péter, Kovács Hunor, Paróczai Máté, Kiss Márton 8.g
Losonczi Máté, Gajdos Boldizsár, Hegedűs Norbert, Bojtos László, Bede Miklós 8.a
Győri Bendegúz 9.g

 

 


Városi Röplabda 4. Korcsoportos

Lány Diákolimpia

 

2. helyezés

 

Csapat tagjai:

Bálint Panna, Hegedűs Boglárka, Ferenczi Csenge 8.a
Guth Eszter, Bajzáth Zsófia 8.g
Balajthy Luca 6.g
Kovács Zoé, Tónai Luca 9.g 
Pöstényi Anna 9.a

 


Városi Röplabda 3. Korcsoportos

Lány Diákolimpia

 

1. helyezés

 

Csapat tagjai:

Balajthy Luca, Schmidt Lilien 6.g
Biro Olga, Nánai Boglárka, Korim Hanna, Nagy Anna Boróka, Orbán Borka 5.g
Kovács Johanna 6.a
Juhász Janka 3.b

 


 

Városi Kézilabda Diákolimpia

 

I. helyezés

 

Csapat tagjai:

Cseh Alex, Nemes Örs Bátony, Lovrity Ákos, Kudrjavcev Tamás, Pál Erik, Papp Zétény, Pinto Mario Alfredo, Simon Donát, Szabados Richárd, Urbán Lázár, Nagy Adrián, Bozsik Adrián

 


 

Megyei Kosárlabda Diákolimpia

 

III. helyezés

 

Csapat tagjai:

Cseh Alex, Nemes Örs Bátony, Pál Erik, Papp Zétény, Pinto Mario Alfredo, Simon Donát, Szabados Richárd, Urbán Lázár, Bóka Tamás Zerind, Lovrity Ákos

 


 

A Városi Amatőr Kosárlabda Diákolimpia győztes csapata,akik továbbjutottak a megyei fordulóra. 

Csapat tagjai:

Cseh Alex, Gábor Dominik, Nemes Örs Bátony, Pál Erik, Papp Zétény, Pár Nándor Bence, Pinto MArio Alfredo, Simon Donát, Szabados Richárd, Urbán Lázár

 


 

A Városi Úszó Diakolimpián az V-VI. kcs fiú váltó II.heklyezést ért el,így tovább jutott a megyei fordulóra. 

Csapat tagjai:

Cseh Alex, Lovrity Ákos, Simon Donát, Szabados Richárd. 

 


 

Gratulálunk Kinga!

 


Palásti Csnege Kincső 7.A osztályos tanulónk a "Tanulj, hogy boldogulj!" pályázat keretében tanulmányi ösztöndíjban részesült a 2021-2022. tanévben.

Gratulálunk!


Gratulálunk Kovács Magor 6.A osztályos tanulónknak!


A mezei futóbajnokságon elért kiemelkedő eredményeink:

 

I. korcsoport fiú csapat (Várdai Csongor 2.b, Veress Tamás Péter 2.a, Urbán-Szabó Attila 2.a, Budai Bálint 2.a, Szarvas Simon 3.b) 1. helyezés

I. korcsoport lány egyéni: Gáll Emma (2. b) 5. helyezés

I. korcsoport fiú egyéni: Szarvas Simon (3. b) 5. helyezés, Várdai Csongor (2. b) 6. helyezés

II. korcsoport fiú csapat (Csató Roland 3.a, Dékány Máté 3.b, Petrisor Zalán 4.a, Drobkó Ádám 4.b, Tóth Szabolcs 4.b) 1. helyezés

II. korcsoport lány csapat (Eglesz Luca 4.b, Juhász Janka 3.b, Kovács Olívia 3.b, Nemes Lea Zsolna 3.b, Pujcsi Hanna 3.a) 2. helyezés.

II. korcsoport fiú egyéni: Dékány Máté (3.b) 6. helyezés

II. korcsoport lány egyéni: Nagy Anna Boróka (5.G) 2. helyezés

 

Szeretettel gratulálunk!


Az 57. Tiszaligeti Napok versenysorozaton szép eredméyneket értek el diákjaink.

 

Dobogósaink:

Tűzharc:

1-2. évfolyamos fiúk 1. helyezés

3-4. évfolyamos fiúk 1. helyezés

3-4. évfolyamos lányok 3. helyezés

 

Sakk:

Várdai Botond (4.a) 1. helyezés

Wilhelm Aba (2.b) 3. helyezés.

 

Szeretettel gratulálunk a helyezetteknek és minden részt vevő gyermeknek, akik tisztes helytállásukkal iskolánkat képviselték!

Hálásan köszönjük felkészítő pedagógusaink munkáját, és a szülők támogató hozzáállását.

 


Kakuk Zétény

3. A osztály

3. helyezést ért el az Országos LÜK-bajnokságon

Felkészítő pedagógus neve: Jakab Anna

 

 

 
 

Csengetési rend

       1. óra              7.50 - 8.35

       2. óra              8.45 - 9.30

       3. óra            9.40 - 10.25

       4. óra          10.35 - 11.20

         Ebédszünet  20 perc

       5. óra          11.40 - 12.25

         Ebédszünet  15 perc

       6. óra          12.40 - 13.25

       7. óra          13.35 - 14.20

       8. óra          14.30 - 15.15

 

 

 
 

 

Copyright © Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 2014. Minden jog fenntartva.